Listopad 2011

S-s-stěhuju ... :(

6. listopadu 2011 v 12:05 ž tak
Stěhuju mujicek.blog.cz na jinou adresu ..
Důvod - Včera když jsem koukala na mé staré články, naraz se mi objevila tabulka, kde bylo - "Malware found! Rychle odejděte z této stránky" nebo něco takového . Na blogu mám prostě virus . To je ten důvod . Nebudu tady tu adresu nového blogu zvěřejňovat . Prostě začnu s novým blogem od znova . A tu adresu nového blogu napíšu jen SBčkám . Tak sa tu mějte . Možná jí aj zveřejním na skype ..

Secondhand lands - nový blog ??

6. listopadu 2011 v 11:49 SHL
Co kdybych vytvořila nový blog o SHL, ať se lidi dozví o této super hře ?? ANO ! :D A dám sem potom odkaz až bude ;)

Mwawawaaaaa x3

5. listopadu 2011 v 12:54 ž tak
Som mad, mám chuť sa pomstít mojemu hlavnímu nepříteli, mám chuť zabít ten virus, kterej má můj komp :'( a zmlátit jednoho blázna, kterej se furt naváží do mých kámošu a jednu hňupku která mi příbrala kámošku >3 >D Mwawawá, tohle sou následky blbnutí na FB (btw FB neskončilo :"D)

Konec Fb .. ?

4. listopadu 2011 v 20:05 ž tak
Fb má za 4 hodiny končit .. Nevím, jestli tomu mám věřit nebo sa smát .. Ahio .

Já *ťuk ťuk lopatou do hedky :"DD*

2. listopadu 2011 v 19:29 ž tak
Teď si fakt připadám ak yes-man . Prve - ano, ano, bude halloweenské video na YT, ano ano, bude halloweenský obrázek na DA ano ano .. A hovno . Jen som dala do SHL marketu itemy, stejně je pak koupil jen Lancer xd A na IW to samý . Dropovala som - Just a note, horns, nějáké necklace a rohy . Dneska sem a ani na Facebook nedám fotky z tý malý Halloweenský párty co som slavila jen 20 minut s kámošem, kterej pospíchal na autobus (XDDDDDD) hm, TF2 hrát zrovna nemůžu, protože vedle v pokoji sedí táta a učí se cosik, už nevím OO" Sice mám zavřený dveře, ale né úplně, protože mi je brácha zkazil X_X Nj, co od 2 ročních děcek můžem čekat :"DD Do mých voblíbených classů na TF2 přibyl Soldier :DDD Prej dneska na skype, si píšem se Salukem a naraz mi napíše - sem sperman! místo Superman :DDDDD Takej výtlem pak :DDDDD Nj, co říkáte, oh bóže, co zas ta Darcina píše a vypínáte blog.cz xd Já asi klikn už na Hned zveřejnit ať vás neutrápím mými kecy, čuss :D